Hakkımızda

HAYRETTİN ALTINTAŞ HAFRİYAT MADENCİLİK İNŞ. TAAH. MAK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. tarafından kurulmuş ve yurdumuzun muhtelif yerlerinde üstlendiği uygulamaları, yol ve alt yapı işlerini vaktinden önce tamamlayarak hizmet verdiği kamu ve özel kuruluşların haklı takdirini kazanmıştır. Konularında uzman personel kadromuz sürekli gelişen inşaat sektöründe tüm oluşumları yakından takip ederek müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak için çalışmalarına devam ederken uygulamalarda gösterilen titizlik neticesinde üstlendiğimiz projelerde memnuniyet verici sonuçlar alınmaktadır. Şirketimiz resmi ve özel sektör kuruluşlarınca çalışmaları devam ederken sizlerden gelecek tüm hizmet taleplerinde tarafınıza derhal cevap verilecek ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmetlerimiz sizlere sunulacaktır. 
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmette karşılaşılaşılacak sorunlara profesyonelce ve kalıcı çözümler bulmak, Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında gerçekleştirerek hizmet kalitesini sürekli arttırmak, Kaliteyi müşteri memnuniyetinin en önemli unsuru olarak gördüğümüzden, müşteri isteklerini tam zamanında ve ilk seferde hatasız olarak karşılayacak organizasyonu sağlamak, Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkartarak şirketimizin pazar payı ve rekabet gücünü arttırmak. 
 

MİSYONUMUZ

Profesyonel müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz şekilde cevap vermektir. 
 

VİZYONUMUZ

Sınırların kalktığı, globalleşmenin yayıldığı bir ortamda nakliye ve yolu sorun olmaktan çıkaracak imaj ve teknolojik alt yapıya sahip marka olabilmek.

Kroki
İletişim Bilgileri
  • Adres: Oymaağaç Mahallesi Dökümcüler İşyeri Küme Evler no:17 Kocasinan /Kayseri
  • Telefon: 0 352 331 3396
  • GSM-1: 0532 614 3836
  • GSM-2: 0532 284 7435
  • Fax: 0 352 331 2671
  • Email: info@altintashafriyat.com
Netsoft Bilişim ve Yazılım Sistemleri